Yhteydenotto

Toimipaikkojen yhteystiedot / Vääksyn konepiste / Lahden Konepiste

Loading...
Yhteystiedot

Vääksyn toimipiste

VÄÄKSYN TOIMIPISTE 
Lahdentie 5
Myynti
010 271 7410 / myynti@venekauppa.com
Huolto
010 271 7412 / huolto@venekauppa.com
Avoinna
myynti/myymälä arkisin klo 9-17 ja la 10-14, huolto arkisin klo 8-16

Yhteydenottolomake

Ota yhteyttä, jätä tarjous pyyntö tai anna muuten vaan palautetta. Vastaamme sinulle mahdollisimman pian, pääsääntöisesti viimeistään seuraavan arkipäivän kuluessa.

Nimi *

Sähköposti *

Puhelinnumero *

Viesti *

Myyjät

Jukka Virtanen

Jukka Virtanen

Myyntijohtaja

Puhelin: 050-4083663

jukka.virtanen@venekauppa.com

Jouni Korhonen

Jouni Korhonen

Myynti

Puhelin: 044-3260989

jouni.korhonen@venekauppa.com

Katja Nissinen

Katja Nissinen

Myynti- ja markkinointikoordinaattori

Puhelin: 040-7633173

katja.nissinen@venekauppa.com

Jari Äikäs

Jari Äikäs

Myynti

Puhelin: 050-3481780

jari.aikas@venekauppa.com

Omistajat

Valtteri Bottas

Valtteri Bottas

Formula 1 kuljettaja

Janne Korhonen

Janne Korhonen

Myynti, Toimitusjohtaja

Puhelin: 044-5915555

janne.korhonen@venekauppa.com

Petteri Korhonen

Petteri Korhonen

Huolto ja talvisäilytys

Puhelin: 044-5622506

petteri.korhonen@venekauppa.com

Jouni Korhonen

Jouni Korhonen

Myynti

Puhelin: 044-3260989

jouni.korhonen@venekauppa.com

Huolto- ja varaosapalvelut

Petteri Korhonen

Petteri Korhonen

Huolto ja talvisäilytys

Puhelin: 044-5622506

petteri.korhonen@venekauppa.com

Teemu Luuri

Teemu Luuri

Palvelutuotantopäällikkö

Puhelin: 044-7922672

teemu.luuri@venekauppa.com

Huoltoteknikot

Jussi Niemistö

Jussi Niemistö

Huoltoteknikko

Janne Juntunen

Janne Juntunen

Huoltoteknikko

Tuomo Lehtola

Tuomo Lehtola

Huoltoteknikko

Jarmo Leppälä

Jarmo Leppälä

Huoltoteknikko

Veli-Pekka Viitanen

Veli-Pekka Viitanen

Huoltoteknikko

Ville Kuparinen

Ville Kuparinen

Huoltoteknikko

Juho Järvinen

Juho Järvinen

Huoltoteknikko

Pasi Lassila

Pasi Lassila

Huoltoteknikko