Yhteydenotto

Toimipaikkojen yhteystiedot / Vääksyn konepiste / Lahden Konepiste

Loading...
Yhteystiedot

Vääksyn toimipiste

VÄÄKSYN TOIMIPISTE 
Lahdentie 5
Myynti
010 271 7410 / myynti@venekauppa.com
Huolto
010 271 7412 / huolto@venekauppa.com
Avoinna
arkisin 9-17 La 10-14

Yhteydenottolomake

Ota yhteyttä, jätä tarjous pyyntö tai anna muuten vaan palautetta. Vastaamme sinulle mahdollisimman pian, pääsääntöisesti viimeistään seuraavan arkipäivän kuluessa.

Nimi *

Sähköposti *

Puhelinnumero *

Viesti *

Myyjät

Jukka Virtanen

Jukka Virtanen

Myynti

Puhelin: 050-4083663

jukka.virtanen@venekauppa.com

Jukka Malmi

Jukka Malmi

Myynti

Puhelin: 0500-935820

jukka.malmi@venekauppa.com

Jyrki Hatanpää

Jyrki Hatanpää

Myynti

Puhelin: 040-7551324

jyrki.hatanpaa@venekauppa.com

Jouni Korhonen

Jouni Korhonen

Myynti

Puhelin: 044-3260989

jouni.korhonen@venekauppa.com

Janne Korhonen

Janne Korhonen

Myynti, Toimitusjohtaja

Puhelin: 044-5915555

janne.korhonen@venekauppa.com

Katja Nissinen

Katja Nissinen

Myyntisihteeri

Puhelin: 0102717413

katja.nissinen@venekauppa.com

Henri Vilander

Henri Vilander

Myynti

Puhelin: 050-5022400

henri.vilander@venekauppa.com

Huolto- ja varaosapalvelut

Atik Velling

Atik Velling

Huoltovastaava

Puhelin: 044-0785839

atik.velling@venekauppa.com

Petteri Korhonen

Petteri Korhonen

Huolto ja talvisäilytys

Puhelin: 044-5622506

petteri.korhonen@venekauppa.com

Huoltoteknikot

Jussi Niemistö

Jussi Niemistö

Huoltoteknikko

Puhelin: 0102717412

huolto@venekauppa.com

Janne Murtoniemi

Janne Murtoniemi

Huoltoteknikko

Puhelin: 0102717412

huolto@venekauppa.com

Vesa Heininen

Vesa Heininen

Huoltoteknikko

Puhelin: 0102717412

huolto@venekauppa.com

Teemu Savolainen

Teemu Savolainen

Huoltoteknikko

Puhelin: 0102717411

lahti@venekauppa.com

Kim Stevander

Kim Stevander

Pienkonehuolto

Puhelin: 0102717412

huolto@venakauppa.com

Teemu Lakka

Teemu Lakka

Huoltoteknikko

Puhelin: 0102717412

huolto@venekauppa.com

Simo Wright

Simo Wright

Huoltoteknikko

Puhelin: 0102717411

lahti@venekauppa.com