Yhteydenotto

Toimipaikkojen yhteystiedot / VÄÄKSY – MYYNTI / VÄÄKSY – HUOLTOPALVELUT

Loading...
Yhteystiedot

Vääksyn Konepiste - myynti

VÄÄKSYN KONEPISTE - MYYNTI
Lahdentie 5 17200 Vääksy
010 271 7410 / myynti@venekauppa.com
Avoinna
arkisin klo 9-17 ja la 10-14

Yhteydenottolomake

Ota yhteyttä, jätä tarjous pyyntö tai anna muuten vaan palautetta. Vastaamme sinulle mahdollisimman pian, pääsääntöisesti viimeistään seuraavan arkipäivän kuluessa.

Nimi *

Sähköposti *

Puhelinnumero *

Viesti *

Myynti

Jukka Virtanen

Jukka Virtanen

Myyntijohtaja

Puhelin: 050-4083663

jukka.virtanen@venekauppa.com

Jouni Korhonen

Jouni Korhonen

Myynti

Puhelin: 044-3260989

jouni.korhonen@venekauppa.com

Janne Korhonen

Janne Korhonen

Toimitusjohtaja

Puhelin: 044-5915555

janne.korhonen@venekauppa.com

Katja Nissinen

Katja Nissinen

Myynti- ja markkinointikoordinaattori

Puhelin: 040-7633173

katja.nissinen@venekauppa.com

Jari Äikäs

Jari Äikäs

Myynti

Puhelin: 050-3481780

jari.aikas@venekauppa.com

Jyrki Hatanpää

Jyrki Hatanpää

Myynti

Puhelin: 040-7551324

jyrki.hatanpaa@venekauppa.com

Omistajat

Valtteri Bottas

Valtteri Bottas

Formula 1 kuljettaja

Petteri Korhonen

Petteri Korhonen

Huolto ja talvisäilytys

Puhelin: 044-5622506

petteri.korhonen@venekauppa.com

Janne Korhonen

Janne Korhonen

Toimitusjohtaja

Puhelin: 044-5915555

janne.korhonen@venekauppa.com

Jouni Korhonen

Jouni Korhonen

Myynti

Puhelin: 044-3260989

jouni.korhonen@venekauppa.com